Inginer Instalatii Pentru Constructii
Birou + Execuție
1 Post disponibil

Candidatul ideal

▪Studii superioare tehnice profil Instalaţii pentru construcţii
▪Experienţa Program Devize (IntelSoft, eDevize)
▪Abilitãţi de organizare, flexibilitate, adaptabilitate la situaţii diverse
▪Cunoaştere operare program calcul paratrăznet şi putere electrică instalată
▪Competenţe Proiectare şi Execuţie instalaţii electrice, termice şi sanitare
▪Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

▪Intocmirea Listelor de Cantitãţi şi efectuare antemãsurãtori, intocmire documentaţie de avizare şi breviare de calcul
▪Intocmire proiecte tehnice instalatii electrice, termice şi sanitare
▪Realizarea şi urmãrirea graficelor de execuţie
▪Evaluarea şi raportarea periodicã pânã la finalizarea proiectului, verificarea lucrãrilor executate
▪Elaborare devize

Beneficii

▪Pachet salarial motivant
▪Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
▪Un mediu de lucru plăcut şi dinamic, într-o companie în plină expansiune.