Inginer construcții civile, industriale și agricole
Execuție
2 Posturi disponibile

Candidatul ideal

-Studii superioare profil construcții CCIA
-Experienţă minim 1 an pe o poziție similară ,constituie avantaj;
-Abilitãţi de organizare și comunicare, flexibilitate, adaptabilitate lasituaţii diverse;
-Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

-Organizarea, controlarea, verificarea activitãţii şantierului şi asigurarea execuţiei, desfãşurãrii şi finalizãrii lucrãrilor în concordanţã cu proiectul, normele şi condiţiile de calitate, termenele stabilite, conform cerinţelor contractuale;
-Realizarea şi urmãrirea graficelor de execuţie;
-Intocmirea listelor de cantitãţi şi efectuare antemãsurãtori;
-Coordonarea activităţii echipelor proprii, managementul echipei;
-Evaluarea si raportarea periodicã pânã la finalizarea proiectului, verificarea lucrãrilor executate.
-Urmărește aplicarea legislației procedurilor și instrucțiunilor tehnice de lucru.

Beneficii

▪Pachet salarial motivant
▪Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
▪Un mediu de lucru plăcut şi dinamic, într -o companie în plină expansiune.